تبلیغات
بازی آنلاین - پنگوئن ها - Penguin Farmer
بازی آنلاین
دوشنبه 11 مرداد 1389

پنگوئن ها - Penguin Farmer

دوشنبه 11 مرداد 1389

نوع مطلب :
نویسنده :ARASH

پنگوئن ها - Penguin Farmer
 

به پنگوئن ها برای چیدن محصول کمک کن!

کل دنیا تو دردسره!

پنگوئن های قطبی تصمیم گرفته اند تا با گرسنگی جهانی مبارزه کنند و سیاره رو برای زندگی بهتر کنند

به اونا بپیوند ، زمین های یخ زده رو ، با تیم محافظ مدرن و موتور اسلاید آدوبرا و رویش فوق العاده خوشمزه سبزیجات و گلهای خوشگل به رنگ رگین کمان ، سبز و آباد کن .

باغچه ات رو با رد پا و حوضچه و فواره ها تزیین کن و به یکی از جذاب ترین باغچه ها تبدیل کن .

حمایتت از پنگوئن های دوست داشتنی ، مهدکودکشون یا آبیاری اسمت رو در ذهن ها به عنوان یه پنگوئن خوب و با احترام به یادگار میزاره .

پنگوئن خود را به بهترین کشاورز تبدیل کن ! در ابتدا که باغچه خود را دارید باید شروع به مراقبت از آن کنید . با کاشت چند سبزیجات آغاز خواهید کرد و پس از آبیاری انها را درو خواهید کرد ! درسته ، این همه اش برای شماست و می توانید هر کاری بخواهید با آن انجام دهید . به همین خاطر است که این بازی به یکی از با مزه ترین بازی های تبدیل شده است . شما می توانید سبزیجات و یا میوه های خود را در بازارچه بفروشید ، اما باید به خاطر داشته باشید که نمی توانی ان را هر روز انجام دهید . با کاشت بیشتر و بیشتر شما به مرحله بالاتری خواهید رفت . مراحل بالاتر به معنی میوه ها و سبزیجات متنوع تر در باغچه شماست . " شما یک عالمه پنگوئن های بامزه خواهید داشت ، که البته سخت کییوش و . ارزومند آب کردن یخ های قطب جنوب هستند تا باغچه های سبز و زیبا پر از میوه ها ، سبزیجات و گل ها را با آن جایگزین کنند . شما می توانید انواع مختلف گیاهان و همچنین امکان تزئین کردن باغچه خود با فواره ها ، مجسمه ها و چیزهای زیبای دیگر را خواهید داشت . بسیار مهم است که حواستان به تجارت نیز باشد ، در نتیجه برای گسترش باغچه خود ، بازیکنان نیاز به تجارت محصولات خود با روستاییان روی قطب را مستقیماً با بازیکنان دیگر خواهند داشت .


لینک ثبت نام

برای دیدن تصاویر بازی به ادامه مطالب برید