تبلیغات
بازی آنلاین - بازی آنلاین جنگ های آسمانی
بازی آنلاین
شنبه 18 اردیبهشت 1389

بازی آنلاین جنگ های آسمانی

شنبه 18 اردیبهشت 1389

نوع مطلب :
نویسنده :ARASH

بازی جذاب وزیبای جنگ های آسمانی - spacewars


spacewars — نگاه کلی بازی

نمکسیا یک بازی استراتژیکی فضایی تحت وب است . نمکسیا در خارج از جو زمین اتفاق می افتد. هر بازیکنی با یک سیاره و مقدار کمی منابع شروع می کند. به مرور زمان او اولین امپراطوری اقتصادی خود را بنا می کند ، و سپس به گسترش ارتش خود می پردازد. مالکیت سیاره های گوناگون به بازیکنان این شانس را می دهد که حتی تصویر قوی تر و پهناورتری هم برای دوستان خود و هم برای دشمنان خود ترسیم کنند. در نمکسیا شما می توانید از بین سه نزاد انتخاب کنید – کنفدراسیون ها ، ترتیس ها و نوکسیس ها. هر کدام از ان ها سربازان و سفینه های آموزش داده خود را داراست ، اما این شما هستید که تصمیم نهایی برای انتخاب یکی از ان ها را می گیرید. شما می توانید ساختمان های مختلف اقتصادی و نظامی خود ، به همین صورت سفینه ها و پدافند های فضایی خو را بسازید ، سیاره های دیگری را شبیه سازی کنید ، به یک اتحاد بزرگ بپیوندید و به اصلی ترین هدف تیم دست یابید. در نمکسیا شما با هزاران بازیکن دیگر در سرتاسر دنیا روبرو خواهید شد که می توانید توانایی های خود را با ان اندازی گیری کنید و مشخص کنید کدام اتحاد پیروز خواهد بود.

برای ثبت نام روی لینك یا عكس زیر كیلیك كنید


ثبت نام


برای آشنایی بیشتر با نژاد های بازی به ادامه مطالب بروید
کنفدراسیون

این نژاد متعلق به انسان هاست. که بعد از یاغیگریهای ترتیس ها تنها راه بقا را جنگ انتخاب کردند پس جنگ افزارهای سنگین یک ضرورت برای این قوم شد. این نژاد دارای سفینه های سنگین و قوی ایی با توان بالا هستند.
کنفدراسیون نژادی است که به شما اجازه استفاده از قدرتمند ترین سفینه های بازی - ستاره مرگ و نابودگر - استفاده کنید. ستاره مرگ به شما اجازه میدهد تا سیاره دشمنان را نابود کنید اما نابودگر یک قابلیت منحصر به فرد دارد که به شما اجازه میدهد تعدادی ازسفینه های منهدم شده در جنگ را بازسازی کنید. این نژاد سفینه های خود را بصورت دسته و گرئهی میسازد ، که به ساختم همزمان تعداد زیادی سفینه مختلف کمک میکند. استفاده از این مزایا و چگونگی آن ، به شما بستگی دارد.
این نژاد افراد کار آزموده ایی هستند که می توانند بهتر از هرکس ساختمان سفینه ها را بهبود بدهند. یگان جنگی قدرتمند آنها, نابودگر, میتواند سفینه های منهدم شما در طی یک جنگ فضایی بزرگ را بهبود بخشد. که این میتواند یک تاکنیک بسیار مناسب برای شما باشد.
ستاره مرگ - مهمترین یگان این نژاد هست که می توانند. سیارات دشمن را نابود کند. البته اگر روز شانس شما باشد.ترتیس ها

ترتیس ها روبات های بسیار باهوشی هستند که خیلی سال ها قبل غلامان کنفدراسیون ها بودند اما آن ها موفق به رهایی دوباره شدند زیرا آنها بسیار زیرک و از نوع نژادهای خوب و متعادل هستند.
ترتیس ها به شما امکان بازی با بهترین و قدرتمند ترین سفینه ها از نظر سپر و روکش را می دهند - ربات های سپر و جالوت منحصربفرد - که مهارت "قدرت مگا" دارد، که به قدرت حمله همه سفینه های ارتش شما در جنگ امتیاز می دهد. ترتیس ها سفینه های خود را به صورت صف میسازند، که به آنها اجازه استفاده از جدیدترین سفینه های ساخته شده را در سریع ترین زمان ممکن می دهد. استفاده از این امتیازات و چگونگی آن به شما بستگی دارد.
ترتیس ها دارای باکلاس ترین سفینه جنگی می باشند - جالوت. این یگان قابلیت خاص اضافه کردن قدرت صدمه زنی دیگر یگان ها به دشمن را داراست . نام این قابلیت قدرت مگا میباشد.
تیتان یگان اصلی است. دارای ساختمان قوی و تسلیحات قدرتمند میباشد. تیتان نیز میتواند سیاره را نابود کند.نوکسیس

این نژاد دشمنان هستند. شرایط محیط زندگی شان و اقتصاد ضعیفی که دارند آن ها را مجبور کرده است تا راه غارت را در پیش بگیرند. آن ها سفینه های ضعیفی دارند اما در عوض سرعت خیلی بالایی دارد.
سفینه های آنها ضعیف به نسبت ضعیف هستند اما در عوض ارزان می باشند. توجه کنید که نوکسیس ها سفینه های خود را تبدیل میکنند، به این معنی که ساخت سفینه های قوی نیاز به یک برنامه ریزی اولیه دارد. هاورنت یک مهارن یکتا دارد - منجمد کردن سفینه های دشمن در حین جنگ ، که امکان خسارت زدن را از آنها می گیرد. نوکسیس ها سفینه های خود را در دو صف می سازند - یکی برای ساخت سفینه های ابتدائی و دیگری برای دگرگونی آنها. استفاده از این امتیازات و پگونگی آن به شما بستگی دارد.
هاورنت, با کلاس ترین سفینه نوکسی ها است، , آمار ضعیف تری نسبت به سفینه های ترتیس و کنفدراسیون دارد و همچنین قیمت ارزانتری نیز دارد. دارای مهارت خاص منجمد کردن یگان های دشمن می باشد.
الهه نوکس یگانی اصلی نوکسی هاست. این الهه قادر به منهدم کردن سیاره یا ساختمان های دشمن است.
ثبت نام